Intro-workshops en ont-moetingen op vrijdag 6 Mei

Uur ambachtszone zone
18u-20u Creatief met klei Kleine Academie vzw
Spinnen en vilten
Juwelen uit polymeerklei
Essentiële oliën

Intro-workshops en ont-moetingen op zaterdag 7 Mei

Uur TEALcenter Workshopruimte Body & Soul zone Elders
10.30u Afstemmoment Yoganidra met Angelonel Van den Bussche (doorlopend)
11u Mepilan: Gedachten zijn krachten Schilderen vanuit je hart (Richard Van Amerongen en Yuk Tang) Bloemenmandala voor Vrede
11.30u Taiko drums
12u Natuurlijk koken (Mieke Vervecken) Geleide Meditatie " Een weg van pijn/stress naar acceptatie" met Carolina Steel De natuur-geïnspireerde kunst van Maya Sophia Ballenbad voor volwassenen
12.30u WISE Lunch: moment van verbinding "Tarot beleven, een reis naar binnen", mini-workshop met Carolina Steel Suikervrije desserten van Sato Nashide Flowmotion
13u Federatie van Levenskunstenaars: een stand van zaken Vedische astrologie, Jan De Wever Ecologische tuinen aanleggen en onderhouden, met Wendy Raes EnerCHI
13.30u Healing Earth Rennes-les-Bains + EcoVilla Essen WIFTY CONNECT Sportboetieks
14u Shakti-power cirkel met Fabienne Huygen en Garsett Larosse Verbonden ademen, met Dirk Langenberg Inleiding handlezen Taiko drums
14.30u Pottenbakken
15u Ayurvedische polsdiagnose, met Jaspal Kumar Lachyoga, met Inge Nassen Upcyclen
15.30u Holistische therapieën-carroussel Lichaamsverzorging met aloe vera Didgeridoo
16u Hand en voetreflexologie, Ayurveda, shiatsu,... Stembevrijding, met Fabienne Huygen Tiny houses en TEALcenters voor eco-communities Yoga for kids, Chantal Krols
16.30u Orvita Verbinden voor kinderen
17u Voor wie nog vragen heeft: Wereldbeelden en bewustzijnsstaten Blote voetenpad
17.30u Afstemmoment

Podium op zaterdag 7 Mei

Uur PODIUM Unplugged zone
11u Acoustische en etnische instrumenten
12u Music and dance special guests (doorlopend jam- en demosessies)
14u Roberto Pakal (keelzang) Neem je muziekinstrument mee!
15u DJ Atmapriya: Ecstatic Dance Inti Sound, met Robin Van den Bergh
16u WIFTY DJ Patrick Gypen: back to the seventies 💚 Zelf een didgeridoo maken, met Jordy Scholiers
17u
17.30u WIFTY Cool down

Intro-workshops en ont-moetingen op zondag 8 Mei

Uur TEALcenter Workshopruimte Body & Soul zone Elders
10u Creatief met klei, door de Kleine Academie
10.30u Afstemmoment Schilderen vanuit je hart (Richard Van Amerongen) (doorlopend)
11u Yoga met Steve Meeuwen Verbonden ademen, met Dirk Langenberg Stilte-tijd, met Cathy Camertijn Bloemenmandala voor Vrede
11.30u Qi Gong, mert Dimitri Maes Taiko drums
12u Natuurlijk koken (Mieke Vervecken) Orvita opstelling van het innerlijk kind (voor volwassenen) Marie Pons De natuur-geïnspireerde kunst van Maya Sophia Ballenbad voor volwassenen
12.30u CHANGE Lunch: wat willen we veranderen? Suikervrije desserten van Sato Nashide Flowmotion
13u Naar een ecosysteem van partners Gedachten zijn krachten, Mepilan Ecologische tuinen aanleggen en onderhouden, met Wendy Raes EnerCHI
13.30u Healing Earth Rennes-les-Bains + EcoVilla Essen CHANGE CONNECT Sportboetieks
14u Shakti-power cirkel met Fabienne Huygen en Garsett Larosse Transfiguratie, met Steve Meeuwen Shiatsu, met Jan Vervecken Didgeridoo
14.30u Tiny houses als zorgunits, Cathy Camertijn Pottenbakken
15u Ont-waak: Initiatie weerbaar zijn Transcendente meditatie, met Bettie Verschuuren Lachyoga, met Inge Nassen Upcyclen
15.30u Lichaamsverzorging met aloe vera ...
16u Holistische therapieën-carroussel: Hand en voetreflexologie, Ayurveda, shiatsu,... Geleide Meditatie " Een weg van pijn/stress naar acceptatie" met Carolina Steel Tiny houses en TEALcenters voor eco-communities Yoga for kids, Chantal Krols
16.30u "In het spoor van de liefde", mini-workshop met Carolina Steel Orvita Verbinden voor kinderen
17u Voor wie nog vragen heeft: Wereldbeelden en bewustzijnsstaten Yoga for Peace, met Fabienne Huygen De symboliek van labyrinten, Cathy Camertijn Blote voetenpad
17.30u Afstemmoment

Sharing the music of your heart 💚

Podium op GeZondag

Uur PODIUM Unplugged zone
11u Acoustische en etnische instrumenten
12u Music and dance special guests (doorlopend jam- en demosessies)
13u Dieter Van obberghen Neem je muziekinstrument mee!
14u Engelbert: Akoestische trance set met handpan en santur
15u Ritmos y danças, met Nathaniel Melo Inti Sound, met Robin Van den Bergh
16u Lore Vyt en Dieter Van obberghen Zelf een didgeridoo maken, met Jordy Scholiers
17u Soul Surfers, met Mathias Van den Bosch, Dirk Van Passel, Ludo Liekens e.a.